Maksa kolmes osas 0% intress ja 0 € lepingutasu!
Mööbel ja sisustus - ON24

Järelmaks

ON24 Järelmaks

 • Järelmaksu tingimustel on võimalik osta kaupu täisealistel eraisikutest ON24 püsiklientidel alates 100€ ostust.
 • Järelmaksu taotlemiseks tehke tellimus ning pärast "järelmaks" maksetingimuse valimist täitke vajalikud lisaväljad järelmaksu taotlusel. Vastuse järelmaksu taotlusele edastame taotleja e-postile 24 tunni jooksul.
 • Positiivse otsuse korral ja ON24 tingimustega nõustumise korral edastame Teile esimese osamakse arve. NB! Esmane sissemakse peab olema tasutud järelmaksutaotleja arveldusarvelt.
 • Pärast esmase sissemakse tasumist võtame Teiega ühendust ning lepime kokku aja, millal kaup Teile koju tuuakse.
 • Lepingu saate allkirjastada kas digitaalselt või saadame Teile lepingud allkirjastamiseks tavapostiga.
 • Lisainfot küsige tööpäevadel kell 9.00 - 18.00 telefonil 435 4370 või e-posti aadressil info@on24.ee.

Järelmaksu tingimused:

 • Taotleja maksimaalne krediidilimiit ühes kuus ei ole suurem kui 40% Taotleja arvestuslikust keskmisest palgast ning tema eelnev krediidikäitumine korrektne.
 • Järelmaksuga saate tasuda ostetud kaupade eest kuni 4 aasta jooksul pärast kauba kättesaamist.
 • Järelmaksu intress on 22,9% aastas arvestatuna lepingu jäägilt.
 • Lepingu sõlmimise tasu on 19,90€. Lepingu tühistamise korral lepingutasu ei kuulu tagastamisele.
 • ON24 järelmaksu krediidi kulukuse määr on 28,58% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 600€, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intress 22,9% aastas, lepingutasu 19,90€.
 • ON24 jätab endale õiguse järelmaksu taotlusele antud positiivsest vastusest taganeda ja järelmaksulepingu sõlmimisest keelduda juhul kui ilmneb, et:
  • klient on esitanud valeandmeid;
  • kliendi suhtes on algatatud likvideerimis- või pankrotimenetlus;
  • kliendi vastu on avatud aktiivne võlanõue;
  • ilmneb mõni muu olulist tähtsust omav asjaolu, mis teeb võimatuks järelmaksulepingu sõlmimise.

ON24 Järelmaksu müügilepingu üldtingimustega saate tutvuda allolevale lingile klikkides: ON24 järelmaksu üldtingimused


ESTO Järelmaks

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga. Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

 • ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
 • ESTO järelmaks on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
 • ESTO järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1290-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 31.62%, kuumakse suurus 70.67 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1696.08 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

Mis on ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi. Tutvu tingimustega siin: www.esto.ee

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - info@esto.ee või www.esto.ee LIVE chat-aknas.


Lisainfo

NB! Liiga suur maksekoormus võib ohustada järelmaksuvõtja maksevõimet ning toimetulekut ka oma igapäevase elu korraldamisel. Järelmaksuga ostmisel igakuise tagasimakse arvestamisel tuleb arvesse võtta ka teisi olemasolevaid laenu-, liising-, järelmaksu-, jm. igakuiseid rahalisi kohustusi. Majanduskeskkonna halvenemine võib kaasa tuua järelmaksuvõtja sissetulekute vähenemise ja põhjustada makseraskusi. Seetõttu on soovitav järelmaksu võtmisel eelnevalt kaaluda võimalusi toimetulekuks halvenenud majandustingimuste korral ning arvestada võimaliku negatiivse muutusega juba järelmaksulepingu sõlmimisel. Järelmaksu tasumise käigus makseraskuste ilmnemisel peab viivitamatult teavitama sellest järelmaksuandjat, leidmaks koos lahenduse tekkinud probleemidele.