×

Püsikliendikonto loomiseks on vajalik toimiva e-posti aadressi olemasolu.

Registreeru
talvekampaania

Tarneaeg ja transport

Sünnipäevanädalal 9. - 15. juuli on transport üle Eesti maja ette TASUTA!

Täpsem info:

Transporditeenuse liik „Maja ette“ TASUTA (tavahind 6,90 €)

Pakid toimetatakse Venipak kulleri poolt kliendi soovitud aadressile tööpäeva jooksul (ajavahemikul 8-17). Transpordile eelneval päeval tuleb SMS teavitus paki jõudmisest kullerfirmasse, transpordipäeva hommikul tuleb uus SMS kulleri kontaktandmetega. Kui klient soovib transpordiaega täpsustada või sihtkohta muuta, siis saab võtta otse ühendust SMS-s märgitud kulleriga ja leppida kokku sobiv transpordiaeg. Kuller helistab lisaks enne reaalselt saabumist ette. Kaup toimetatakse maja välisukseni. Maja ette transporditeenus on sünnipäevanädalal TASUTA.

Transporditeenuse liik „Raske toode maja ette“ TASUTA (tavahind 19,90 €)

Toode, mille juures on märge „Raske toode - saadetis toimetatakse maja ette, mitte tuppa“, toimetatakse kaup kliendi soovitud asukohta, kuhu on võimaldatud ligipääs kaubaautole. Teised tooted samas tellimuses tuuakse soovi korral tuppa. Raske toode võib jõuda kliendini ülejäänud tellimusest erineval ajal. ON24 kullerteenusega on teenus kaetud kogu Eesti. „Raske toode maja ette“ teenuse tavahind on 19,90 €, sünnipäevanädalal aga TASUTA.

Transporditeenuse liik „CollectNet“ TASUTA (tavahind 1,90 €)

Valige ostukorvis transpordiviisiks CollectNet ja lisaks endale sobivaima asukohaga pakirobot. Kui pakk on kohale jõudnud, saadetakse Teile SMS koos unikaalse koodiga. Kood sisestage pakiroboti puutetundlikul ekraanil ning seejärel avaneb teile luuk paki kättesaamiseks (pakki hoitakse 7 päeva). CollectNet pakirobotitele on ligipääs 24/7. Paki maksimaalseks suuruseks on 60cm x 36cm x 38cm ning kaaluks 20kg. „CollectNet“ teenuse tavahind on 1,90 €, sünnipäevanädalal aga TASUTA.

Transporditeenuse liik „Tuppa“ 9,90 € (tavahind kuni 19,90€)

Saadetis toimetatakse kliendi soovitud asukohta, vajadusel otse tuppa. Töö teostab 2-meheline kullermeeskond. Korruse- ega kilomeetritasu ei lisandu. ON24 kullerteenusega on kaetud kogu Eesti. „Tuppa“ teenuse hind on sünnipäevanädalal alati 9,90 € (tavahind üle 40kg tellimuse puhul 19,90 €).

Transporditeenuse liik „Pakiautomaat“ 2,90 € - 4,90 €

Koostöös SmartPostiga pakume Teile mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 36cm) järele tulemiseks Teile lähimasse pakiautomaati. Valige ostukorvis transpordi viisiks pakiautomaat ning Teile avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. „Pakiautomaat“ teenuse hind on sõltuvalt paki suurusest 2,90 € või 4,90 €. Täpset transpordi hinda näete, kui tooted on lisatud ostukorvi.

Transporditeenuse liik „Ise järgi“

Kaupade saabumisest jaotuskeskusesse teavitatakse teid meilitsi. Kaubad saate kätte ON24 Jaotuskeskusest LISATASUTA.

  • Kaupadele saab järgi tulla ON24 jaotuskeskusesse Aasa tee 3, Loo alevik, Jõelähtme vald. Kaart
  • Jaotuskeskus väljastab kaupa tööpäeviti 13:00 kuni 18:00.
  • Tellitud kaubad anname üle isikut tõendava dokumendi alusel.
  • Kui tellimuse esitaja saadab kaubale järele teise isiku, siis palun teavitage sellest eelnevalt ON24 klienditeenindust.
  • Tellitud tooteid hoiame jaotuskeskuses kuni 14 päeva tasuta. Kui soovite tellitud tooteid jaotuskeskuses hoiustada kauem, lisandub tellimuse hinnale hoiustamise tasu 1 € iga tasuta hoiuaega ületanud päeva eest.

Peale ettemaksuarve tasumist saadetakse Teile e-postiga kinnituskiri tellimuse täitmisele võtmise kohta. Kinnituskirjas on märgitud aeg, millal Teie poolt tellitud tooted jõuavad ON24 jaotuskeskusesse ning kuidas toimub kauba toimetamine Teie poolt nimetatud kohta.

Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Kliendikontol oleva rahaga ei saa tasuda transpordi eest.  

© 2018 ON24 AS
CollectNet'i pakirobot SmartPost pakiautomaat Krediitkaardid: VISA, MasterCard, Maestro ON24 järelmaks Liisi Konto Turvaline ostukoht