Kasuta head võimalust - maksa kolmes osas 0% intress ja 0 € lepingutasu!

Uuele liitujale 20 € kätte.

Hakka püsikliendiks ja kanname raha sinu ON24 kontole.

Kliki siia ja võta raha

Riidekapid - vajalikud igas magamistoas

Riidekapid - ON24-st leiad igale toale optimaalsed

Riidekapp on üks olulisemaid mööbliesemeid magamistoas, sest see pakub rohkelt panipaiku riiete, pesu ja jalanõude jaoks ning loob korda. Valik pole aga alati lihtne. Lõppude lõpuks peab ideaalne riidekapp mahutama kogu garderoobi, sobituma harmooniliselt sisustuse stiiliga ja vastama ruumi suurusele. Kui soovid mõistliku hinnaga endale või lapsele uue riidekapi osta, oled jõudnud õigesse kohta - ON24 Sisustuskaubamajja.

Sisukord

Milline riidekapp sulle sobib?

Riidekappe on erineva suuruse, kuju ja stiiliga. Leia aega, et sirvida meie mitmekesist tootevalikut ja valida riidekapp, mis sobib kõige paremini sinu kodu sisustuse ja sinu individuaalsete vajadustega. Selleks, et kapp vastaks ideaalselt sinu vajadustele nii suuruse, paigutuse kui ka välimuse osas, tasub valiku osas hoolikalt mõelda ning arvestada järgmiste näpunäidete ja nõuannetega:

 • Valge riidekapp annab toale selge ja värske noodi. Lisaks on sul tänu neutraalsele toonile võimalus oma interjööris seada erinevaid aktsente värvide või puidust elementidega. Näiteks värvi sein erepunaseks või lahedaks siniseks.
 • Kui sinu riidekapil on peegliga uksed, on hommikune riietumine imeliselt lihtne. Lisaks muudab peegliga riidekapp kogu ruumi visuaalselt palju suuremaks - hoolimata sellest, mitu ruutmeetrit see on.
 • Must või tumehall riidekapp neelab ereda valguse ja loob seega vaoshoitud, pingevaba õhkkonna. Lisaks annavad tumedad toonid toale elegantse ilme ja teised värvid muutuvad nende kõrval säravaks.
 • Täispuidust riidekapp loob mugava magamis- ja elukeskkonna. Looduslikel puidutoonidel on hubane ja rahustav toime.

Ülevaade erinevatest riidekapi tüüpidest

Enne meie riidekappide valiku sirvimist peaksid endale selgeks tegema ühe olulise küsimuse: kas eelistad lükandustega kappi või pööratavate ustega kappi?

Pööratavate ustega riidekapid

Pööratavate ustega riidekapid on kõige tavalisemad riidekapid ja neid on saadaval mitmesuguste suuruste ja laiustega. Uksi saab avada tavapäraselt väljapoole, paremale või vasakule või mõlemas suunas. Mõned mudelid pakuvad kombinatsiooni praktiliste sahtlitega ja valikus on ka lukustatavaid kappe. Sõltuvalt kapi suurusest ja avatud ukse raadiusest ei ole pööratavate ustega riidekapid väikeste ruumide jaoks alati sobivad.

Lükandustega riidekapid

Lükandustega riidekapp on äärmiselt ruumisäästlik ning seetõttu on riidekapp lükandustega eriti soovitatav kitsastes kohtades, kus kapi ja voodi vahel pole palju ruumi. Kui uksed avatakse, lükatakse need lihtsalt üksteise taha, seega kapp ei võta avatult rohkem ruumi kui suletult. Pane tähele, et kõiki uksi pole võimalik samal ajal avada. Liugustega kapid ei vaja tavaliselt ühtegi käepidet ja siledate esiosade tõttu näevad need eriti moodsad välja.

Nurgakapid

Sinu magamistoas on vähe ruumi, kuid seal on kasutamata nurk? Sellisel juhul on sinu jaoks optimaalne lahendus nurgakapp. Nurgakappe iseloomustab väike alus. Tänu oma erilisele kujule sobivad need ideaalselt igasse nurka - teisisõnu aladele, mida muu mööbli jaoks tavaliselt vaja pole. Nurgakapid on samuti väga sügavad ja pakuvad seetõttu sulle palju hoiuruumi. Need sobivad ideaalselt ka kahe tavapärase riidekapi ühendamiseks ja suletud harmoonilise esiosa loomiseks. Nurgakapid on pilkupüüdvad ka visuaalsest vaatenurgast, kuna need katkestavad ruumi täisnurga kuju ja pakuvad seeläbi vaheldust. Väikeste tubade jaoks on soovitatav peegleustega nurgakapp, siis näeb magamistuba veidi suurem välja.

Millist riidekapi sisu vajate?

Ükskõik, millise riidekapi valid, on üks asi kindel - riidekapi sisu on sama oluline kui selle välimus. Mida see tähendab? Iga moesõber väärib, et saaks hommikul rõõmsalt kapiuksed avada. Sel põhjusel on oluline riidekapi varustus, mis suurendab funktsionaalsust. Kui sokke, aluspesu ja vöösid saab optimaalselt sorteerida täielikult väljatõmmatavatesse sahtlitesse, siis bleiserid, püksid ja jakid saab riputada üksteise kõrvale riidepuudele. Pulloverid ja särgid virnasta riiulitele. Oluline on, et oleks piisavalt ruumi karpide jaoks, kus saate hoida riideesemeid või aksessuaare, mida sa sageli ei vaja.

Kuidas paigutada riided kappi?

Selleks, et sul oleks alati ülevaade ja saaksid kohe oma lemmikeseme leida, on kolm ideed, kuidas seda korraldada:

 • Riietuse tüübi järgi. Kõige tavalisem ja ilmselt lihtsaim viis riidekappidesse korra loomiseks on kampsunite, T-särkide, pükste, kleitide, seelikute ja pintsakute jagamine üksikutesse hunnikutesse või neile riidepuudele erinevate sektsioonide määramine.
 • Värvi järgi. Värvide järgi jagamine on hea viis riidekappi süsteemi loomiseks. Suurepärane tulemus - kapi värvikas sisemus näeb välja moekalt kujundatud. Kui sinu magamistoas on avatud garderoob, on see kindlasti kõige võluvam lahendus. Eriti suure hulga rõivaesemete puhul on seda keeruline jälgida.
 • Materjali järgi. Üsna ebatavaline lähenemisviis on riidekappi riideesemete klassifitseerimine materjali järgi. Eelis - kuumadel või külmadel päevadel tead alati täpselt, millise hunnikuni jõuda. Talvel on sul kõik kootud esemed koos ja suvel leiad õhulise linase särgi kohe.

Kui suure riidekapi peaksid ostma? Enne uue riidekapi ostu peaksid kõigepealt kaaluma, kus kapp tulevikus peaks olema ja kui palju ruumi selleks on. Mõõda planeeritud põrandapind võimalikult täpselt välja, pidades silmas, et kapi ja seina vahel peaks alati olema mõni sentimeeter ruumi. Selleks, et kõik riided ära mahuksid, peab olema piisavalt ruumi. Kui otsite riidekappi ühele inimesele, soovitame laiust umbes 1,50 meetrit. Kui magamistoa kapis on lisaks riietele ka muid asju, näiteks voodipesu või rätikud, soovitame umbes 2 meetri laiust mudelit. Kui soovite riidekappi kasutada kahekesi, peaks see olema vähemalt 2,5 meetri laiune. Riidekappe on erineva kõrgusega. Kui sul on kõrge lagi, vali kõrgem kapp, et olemasolevat ruumi maksimaalselt kasutada.

Ideaalne kapp väikesele majapidamisele

Väikesele majapidamisele ja/või väiksemate ruumide jaoks soovitatakse lükandustega kappi, sel juhul ei võta avatud uksed täiendavat ruumi. Kui sul on ladustamiseks ainult väike kogus riideid ja pesu, võib piisata kaheukselisest mudelist. Enamik inimesi vajab vähemalt kolme- või neljaukselist riidekappi, et rätikud, voodipesu ja tekid saaksid korralikult paigutatud. Kõrgete lagedega korterite jaoks sobivad riidekapi kõrgust suurendavad lisakapid, mis pakuvad täiendavat panipaika. Kui sinu magamistuba on väga väike, on ruumi visuaalseks suurendamiseks soovitatav valida peegelustega mudel. Nurgariidekapid vajavad veelgi vähem ruumi. Mööbli alus on tavaliselt kolmnurkne või rombikujuline. Nii sobivad kapid ideaalselt toanurka ja pakuvad sinu lemmikmööbli jaoks piisavalt ruumi.

Milline kapp sobib kahe inimese jaoks?

Kui kappi peavad jagama kaks inimest, peaks see olema võimalikult avar. Ideaalis peaks saama uksi avada üksteisest sõltumatult, et mõlemad kasutajad pääseksid korraga oma riiete juurde. Seetõttu on kahele inimesele soovitatav mitmeukseline pöördustega riidekapp, mille laius on vähemalt 2,5 meetrit. Pööra tähelepanu ka kapi sisule, sest igal kasutajal on tavaliselt individuaalsed vajadused - näiteks riidepuude või riiulite arvu ja suuruse osas. Sinu vajadustele ideaalselt vastav kapp pakub piisavalt ruumi ülikondade, pluuside, kampsunite ja muude rõivaste jaoks, nii et sinu magamistuba jätab alati korraliku mulje.

Pered

Peredel on riidekapi suhtes täiesti teistsugused nõudmised kui vallalistel või paaridel. Magamistoa riidekapis on tavaliselt palju muud kui lihtsalt riided - laste talveriided, voodipesu, rätikud, beebiriided, mida soovid mälestuseks jätta... nimekiri on pikk. Sobivate mõõtmetega kapp pakub vajalikku ruumi. Kui aga suurest riidekapist jääb tervele perele väheks, siis ON24-s on ka valik erinevaid garderoobisüsteeme, mis erinevate riiete organiseerimise lihtsamaks teevad.

Riidekapp lastetuppa

Laste riidekapp leiab kasutust mitte ainult riiete, vaid ka mänguasjade hoidmiseks. Seetõttu peab see pakkuma palju hoiuruumi - muu hulgas ka sahtlite kujul, mida laps saab iseseisvalt avada ja sulgeda. Disain mängib suurt rolli ka lastetoa kapi valimisel. Kui sinu lapsed on piisavalt vanad, peaksite koos otsustama, millist kappi osta. Lastetoa jaoks sobib heledast puidust või heledates lastesõbralikes värvides mööbel. ON24-st leiad laia valiku lastetoa kappe - alates klassikalistest pöörduksega kappidest kuni lükandustega kappideni ja ruumisäästlike nurgakappideni. Ükskõik millise variandi valid, veendu, et kapp oleks kogu aeg stabiilne ja vajadusel kinnitage see kruvidega seina külge.

Stiilid

Oma magamistoas harmoonilise üldmulje loomiseks peaks sinu uus riidekapp muidugi ideaalselt sobima sinu kodu sisustuse stiiliga. Seetõttu pakume ON24-s sulle erineva kujundusega kappe. Alates tänapäevastest kõrgläikega pindadest kuni võluva maamaja stiilini. Kuidas oleks näiteks täispuidust kapp ja samast sarjast kummutid? Sellise kooslusega saad hetkega luua harmoonilise üldpildi. Kuna üksikuid mööbliesemeid saab paindlikult paigutada, kasutatakse iga ruutmeetrit optimaalselt.

Ülevaade populaarseimatest sisustustiilidest:

Kaasaegne stiil

Kaasaegset stiili iseloomustab lihtne disain. Sellele sisustusstiilile on tüüpilised mustad ja valged värvid, kuid väga populaarsed on ka kõrgläikelised esiosad või betoonist välimusega pinnad. Lisaks sellele iseloomustavad seda stiili moodsad detailid, näiteks kroomitud käepidemed või peeglielemendid.

Maamaja stiil

Maamaja stiil on inspireeritud looduslikest materjalidest, näiteks täispuit, ja mängulistest elementidest. Igal juhul õhkub sellest eluviisist suurt mugavust, nii et saad end oma magamistoas täiesti vabalt tunda. Maamaja stiilis puidust riidekapp harmoneerub ideaalselt triibuliste kodutekstiilidega või sirelimustrilise voodipesuga.

Klassikaline stiil

Klassikaline stiil on üldiselt üsna lihtne. Siin domineerivad valged esiosad ja peegeldatud elemendid. Ühe võimalusena võid oma klassikalise magamistoa sisustada tammepuidust kappidega.

Kokkuvõte: Vali lemmik riidekapp ja osta see ON24-st!

Kapid ja riiulid pakuvad ilusa disainiga praktilist hoiuruumi kõige vajaliku jaoks.

 • Klassikaline riidekapp on pöördustega. Sel juhul peaks kapi ees olema piisavalt ruumi. Väikestes ruumides on oluline kasutada olemasolevat ruumi optimaalselt. Seetõttu sobivad sinna lükandustega kapid. Lükanduksed ei vaja täiendavat ruumi.
 • Alternatiiviks on nurgakapid, mis oma peamiselt kolmnurkse aluse tõttu sobivad ruumi nurkadesse.
 • Peegliga riidekapp mitte ainult ei asenda seinapeeglit, vaid muudab ruumi ka suuremaks.
 • Kapi ideaalne suurus sõltub eelkõige kappi kasutavate inimeste arvust. Lisaks mängivad rolli individuaalsed kasutamisharjumused. Kui riidekapp vajab lisaks riietele ruumi ka voodipesu ja rätikute hoidmiseks, tuleb seda garderoobi valimisel arvestada.
  • Ühele inimesele: 1,50–2 m lai
  • Kahele inimesele: alates 2,50 m lai
  • Lastega perele: alates 2,50 m ja võimalikult sügav
 • Kui sügav peaks riidekapp olema? Kui soovid oma riideid riidepuude külge riputada, peaks see olema vähemalt 53–55 cm sügav. Riidepuu laius on 40–45 cm, sellised rõivad nagu ülikond või bleiser, vajavad ruumi kuni 55 cm. Ilma riidepuutoruta piisab väiksemast sügavusest.
 • Lisaks riiulitele kampsunite ja T-särkide jaoks peab heas riidekapis olema ka riidepuutoru, millele saab riputada kostüümid, pluusid, püksid, jakid ja kleidid nii, et need kortsu ei läheks ja oleks kohe käepärast võtta. Sahtlid sobivad ideaalselt vööde, sokkide, aluspesu ja muude aksessuaaride hoidmiseks.
 • Riidepuu laius sõltub sellest, milliseid riideid soovite sinna riputada. Arvestage iga särgi laiuseks 3 cm, iga püksipaari ja iga seeliku jaoks 4 cm, heledate mantlite ja suvejopede puhul 5 cm ning talvejopede puhul 8 cm.

Kvaliteetse riidekapi ostmine on mõistlik investeering, kuid riidekapi eest korraga makstav summa võib olla suhteliselt suur. Paljudel inimestel pole sellist summat korraga pangakontol või on plaanis teha muid kulutusi. Selle probleemi lahendamiseks on järelmaks. Järelmaksu taotlemine on lihtne ja see käib kiirelt läbi interneti. Järelmaksuga ostes pole vaja maksta korraga suurt summat, vaid maksad oma ostu eest hiljem väiksemate osade kaupa, pikema aja jooksul. Info ON24 järelmaksu kohta leiad siit.

Olgu see hingedega riidekapp, liugustega riidekapp või nurgariidekapp, ON24-st leiad riidekapi igale toa suurusele ja igale maitsele. Suur ja lai või väike ja ruumisäästlik - leia oma unistuste riidekapp ja telli magamistuppa uus mööbel. Toome kauba sulle otse koju. Kas soovid enne ostmist nõu? Helista meie klienditeenindusele, nõustame sind hea meelega - koos leiame sinu magamistoale parima lahenduse!

Millised on kõige populaarsemad tooted kategoorias riidekapid aastal 2023?

Millised on hetkel kõige suurema soodustusega tooted kategoorias riidekapid?

Millised on kõige uuemad tooted kategoorias riidekapid?