Kasuta head võimalust - maksa kolmes osas 0% intress ja 0 € lepingutasu!

Köögimööbel

Köögimööbel on köögi hing

Hästi valitud köögimööbel muudab ruumi mitte ainult funktsionaalseks, vaid ka mugavaks. Nutikad kapid, avatud riiulid ja kvaliteetne köögitehnika aitavad luua hubase atmosfääri ja hoiustada kõike vajalikku. Leia omale koju sobiv köögimööbel meie rikkalikust tootevalikust. Võta julgesti ühendust meie klienditeenindusega, kui soovid köögi komplekteerimisel abi või nõustamist.

Uuele liitujale 20 € kätte.

Hakka püsikliendiks ja kanname raha sinu ON24 kontole.

Kliki siia ja võta raha

Köögimööbel - köök on kodu süda

Õige köögimööbel muudab köögi hubaseks, mugavaks ja praktiliseks. Kvaliteetsed köögikapid, köögiriiulid ja köögitehnika aitavad seda kõike luua. Tänu avatud köögiriiulitele või praktiliste lahendustega köögikappidele on sul ligipääs kõikidele lauanõudele või pottidele, pannidele. Lisaks on kõik sinu maitseained hoolikalt riiulile sätitud, mis teeb toiduvalmistamise veelgi lihtsamaks. Kuidas valida enda koju sobilik köögimööbel, saad järgnevast tekstist teada.

Sisukord

Köögimööbel - kõige olulisem mööblikomplekt köögis

Köögimööbel koosneb enamasti alumistest köögikappidest ja ülemistest köögikappidest, mille igal osal võib olla eraldiseisev funktsioon. Valikus on nõudekuivatuskapid, õhupuhastikapid või näiteks valamukapid. Köögimööbel on valmistatud integreeritavale tehnikale või eraldiseisvale köögitehnikale.

Köögikomplekt- valmis köögimööbli lahendus. Köögikomplekt on valmis köögimööbel, mis sobib pea igasse majapidamisse. Köögikomplekti eeliseks on kõikide vajaminevate ja oluliste köögikappide olemasolu. Köögikomplekti saad valida endale sobivas mõõtmes, mis sobib just sinu koju ja sinu vajadustele.

Nurgaköögikomplekt- ideaalne lahendus suuremasse kööki. Köögimööbel nurgaga on hea võimalus suurt kööki sisustada. Nurgaköögikomplektis on rohkem köögikappe ja tänu sellele on sul enam panipaikasid, et kõik vajalik kappidesse mahutada. Lisaks on nurgaköögikomplektis rohkem töötasapinda, mida toidu valmistamisel kasutada.

Miniköök- hea võimalus väikest kööki sisustada. Miniköök sobib väikestesse köökidesse, sest on mõõtmetelt pisike. Samas on miniköögis olemas vajaminev ruum kõige vajaliku jaoks, et saaksid ära mahutada enda köögitarvikud ja lauanõud.

Köögimööbli muudab täiuslikuks õigesti ja oma soovide järgi valitud köögitehnika. Mis oleks mõnusam, kui hommikul kohvimasin või espressomasin tööle panna ja nautida värsket kohvi? Külmkapist võtad värsked toiduained ning asud köögitoimingute juurde. Söögitegemine elektripliidil, gaasipliidil või ahjus on kindlasti üks olulisemaid toiminguid köögis. Mugavust pakub nõudepesumasin, mis hoiab sinu aega kokku nõude pesemise arvelt. Köögitehnika peaks sobituma ideaalselt köögimööbliga, jätmata sinna kasutamata tühja ruumi. Loomulikult kui soovid integreeritavat köögitehnikat, siis on see hea ja praktiline valik, sest nii saad näiteks külmkapi köögikapi sisse peita.

Köögimööblile lisaks on köögis vajalikud erinevad köögimööbli lisad, näiteks valamu, kus värskeid puuviljasid või nõusid pesta. Valamu juurde saad valida sobiva segisti. Spetsiaalselt valamutele on olemas valamukapid, mis on köögikomplektis enamasti olemas. Valamukappi saad panna prügikasti, et see oleks silma eest peidus. Juhul kui sa ei soovi nõudekuivatusresti kappi paigaldada, siis saad selle eraldi töötasapinnale panna. Lisaks annavad sahtlisisud võimaluse nuge ja kahvleid praktiliselt organiseerida.

Köögikomplektid, nurgaköögikomplektid ja miniköögid on saadaval laia värvivaliku ja materjalidega. Lisaks on köögimööbel saadaval väga erinevates mõõtmetes ja tänu sellele leiad kindlasti enda kööki uue ja sobiva köögimööbli komplekti.

Milline köögimööbel sobib sinu kodu stiiliga?

Köögimööbel on saadaval erineva kujunduse, suuruse ja disainiga. Iga kodu stiilile on olemas sobiv köögikomplekt. Sisustusstiilid on erinevad ja jagame näpunäiteid, kuidas köögimööblit valida.

Maamaja stiil: looduslik ja naturaalne. Maamaja stiiliga köögimööbel näeb välja looduslähedane, kasutatakse naturaalseid materjale. Näiteks täispuidust köögimööbel, millel on metallist käepidemed. Köögi üldise ilme muudab hubasemaks naturaalses toonis köögivaip ja värskete lilledega täidetud vaas.

Skandinaavia stiil: värske ja puhas. Skandinaaviapärasel sisustusstiilil on üldmulje lihtne ja värske. Köögimööbli valikul eelistatakse heledaid ja neutraalseid toone. Vali näiteks valge köögimööbel. Kontrastiks heledatele värvidele võiksid kasutada tööpinnal mõnda tumedat tooni. Käepidemed, mis on näiteks helesinised, mõjuvad väga õdusalt. Lisaks võid akende ette riputada heledad päevakardinad.

Retro stiil: ajatu klassika. Palju panipaikasid, lihtsad ja selged jooned, erk värvivalik ning läikivad detailid - need on peamised märksõnad, mis kirjeldavad retro stiiliga kööki. Lisaks sobib hästi kasutada seinariiuleid, kuhu saab paigutada disainielemendina ilusad kruusid.

Õige köögimööbel sinu kodus

Uue köögimööbli ostmine on enamasti väga läbimõeldud otsus ja vajab detailset planeerimist. Köögimööbli ja köögitehnika õige kombinatsioon teeb köögist praktilise kokkamispaiga. Köögimööbli ostmine on pikaajaline investeering, sest see kestab aastaid.

Valmis köögimööbel või eritellimusmööbel

Köögimööbli ostmisel on esmalt kaks otsust - kas valida köögimööbel valmis mõõtude järgi ja paigaldada see ise või tellida erimõõdus köögimööbel. Valmis köögimööbli puhul saad valida kohe olemas olevate värvide ja materjalide hulgast sobiva köögikomplekti. Kui valmistatakse eritellimusel köögimööbel, saad täpselt mööbli tooni ja materjali enda soovide järgi paika panna.

Valmis köögimööbli komplekt sobib sulle, kui sinu köök ei ole erimõõdus ja seinad on sirged või tekib L-kujuline nurk. Erilised disainielemendid või toonid ei ole valmis köögimööbli puhul nii olulised, sest enamasti on need disanitud nii, et sobiksid kõikidele. Köögimööbel on samas kaasaegne ja ilus, kuid ei ole otseselt sinu ideede järgi kujundatud. Kui sinu sooviks on hea ja odav köögimööbel, siis tänu valmis köögimööblile saad köögi sisustamisel hoida kokku sadasid eurosid.

Eritellimusena valmistatud köögimööbel on täpselt sinu soovide järgi valmistatud. Kõik disainielemendid ja värvid saad soovi järgi valida. Lisaks saad ise valida köögikappide suuruse ja sisu. Erimõõdus köögimööbli valimine on sobilik juhul kui sinu köögis on ebastandardsed mõõdud või nurgad. Eritellimusena valmistatud köögimööbel on unikaalne ja võid olla kindel, et selline köök on ainult sinu kodus. Enamasti on eritellimusena valmistatud köögimööbel kallim.

Kui köögimööbel on paigaldatud, siis suudavad väga vähesed eristada valmis köögimööbli eritellimusega köögimööblist. Mõlemad on väga kvaliteetsed, funktsionaalsed ja ilusad ning loovad köögis praktilised panipaigad kui ka hea võimaluse kokkamiseks.

Sinu köögimööbli valimise sammud

Köögimööbli valimisel võiksid tähelepanu pöörata mõningatele olulistele sammudele.

 • Mõtle enda jaoks, millised on sinu vajadused köögimööblile. Millist köögitehnikat soovid köögis kindlasti kasutada ning kui palju on sul lauanõusid, potte, panne, mis kõik võiksid kappidesse või riiulitesse mahtuda.
 • Mõõda täpselt ära, kui suur köögimööbel sinu kööki mahub. Kindluse mõttes võiksid mõõta mitu korda, et saaksid täpsed mõõdud.
 • Väikestes köökides võiksid köögikapid ulatuda laeni, et oleks palju panipaikasid ja harva kasutatavad esemed saad hoida kõrgemal.
 • Alumiste köögikappide kõrgus ja sellest tuleneva töötasapinna kõrgus võiks olla valitud sinu pikkuse järgi, et sul oleks võimalikult mugav köögis toimetada.
 • Suurte köökide puhul saad kasutada köögiriiuleid, et tekitada visuaalselt kodusem tunne.
 • Juhul kui sinu köögi seinad on mustrilised või erilises värvitoonis, soovitame valida neutraalses toonis köögimööbli.
 • Mõtle ka valgustuse peale köögis. Valikus on erinevaid mööblivalgusteid.

Kokkuvõte

Köök on sageli kodu keskpunkt ja koht, kus pere ja sõbrad kokku saavad. Selleks, et saaksid oma köögimööblit kasutada pikka aega ja nautida seal veedetud aega, võiksid köögimööbli valimisel olla väga hoolikas. Olulise teabe kokkuvõtte köögimööbli kohta leiad siit:

 • Köögimööbel on kodu süda, muutes sinu köögi praktiliseks ja hubaseks ruumiks.
 • Köögimööbli ostmine on läbimõeldud otsus, sest mööbel kestab pikka aega.
 • Sul on võimalik valida köögikomplekt, mis sobib ühte seina. Nurgaga köögimööbel, kus köögikappe ning töötasapinda on rohkem. Miniköök on sobilik väikestesse köökidesse.
 • Lisaks köögimööblile saad valida köögitehnika oma soovide järgi. Juhul kui soovid tehnika köögikappidesse peita, vali integreeritav köögimööbel.
 • Köögimööblile lisaks on köögis vajalik valamu, segisti, prügikastid, nõudekuivatusrest, valgustid ja sahtlisisud.
 • Köögikomplektid on saadaval eri suuruses, erineva disaini ja materjaliga.
 • Valmis köögimööbli komplektid on soodsamad kui eritellimusena valmistatud köögimööbli komplektid.
 • Köögimööbli soetamiseks mõõda köök üle mitu korda, et köögikomplekt mahuks kindlasti sinu koju.

Kui oled soodustusi jahtimas, vaata meie sooduspakkumisi - õnne korral on sinu soovitud köögi mööbel just täna soodushinnaga saadaval.

Kvaliteetse köögimööbli ostmine on mõistlik investeering. Kui sa ei soovi selle eest korraga tervet summat välja käia, tutvu meie järelmaksu võimalustega. Taotle järelmaks kiirelt ja lihtsalt läbi interneti. Info ON24 järelmaksu kohta leiad siit.

Millised on kõige populaarsemad tooted kategoorias köögimööbel aastal 2023?

Millised on hetkel kõige suurema soodustusega tooted kategoorias köögimööbel?

Millised on kõige uuemad tooted kategoorias köögimööbel?