Maksa kolmes osas 0% intress ja 0 € lepingutasu!
Mööbel ja sisustus - ON24

Raha tagasi garantii

  • Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal VÕS mõistes võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate 100% raha tagasi (ka transpordikulu). Kauba tagastamisega kaasnevad transpordi kulud katab tarbija juhul kui ta valib tagastamiseks kauba kättesaamisest erineva transpordiviisi (Näiteks: tellimuse esitamisel valib tarbija kättesaamiseks "Ise järgi " teenuse, kuid tagastamisel soovib transpordiviisiks kasutada "Kullerteenust").
  • Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud toode on valmistatud arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt, kui toode on kiiresti riknev või vananev või kui toode on suletud pakendis ja ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud ( nt kosmeetika, aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid).
  • Toote tagastamiseks palun täitke avaldus ja tagastage see kas omakäeliselt või digiallkirjastatult, kui soovite lepingust taganeda. Lae avalduse tüüpvorm alla siit.
  • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Tellija arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemisest.
  • Toote tagastamiseks 14 päeva jooksul peab toode olema kasutamata ja kahjustamata originaalpakendis (või originaalpakendiga võrdväärses pakendis), ehk tagastatav toode peab välja nägema täpselt selline, nagu see oli kauba kättesaamisel. Juhul kui toode ei vasta tagastuse tingimustele ning ON24 jaoks lisandub toote kokkupaneku ja/või ümberpakendamise lisakulu, on ON24 õigus nõuda kliendilt toote lisakulude või väärtuse vähenemise hüvitamist.