Maksa kolmes osas 0% intress ja 0 € lepingutasu!
Mööbel ja sisustus - ON24

ON24 raha ja selle kasutamine

Püsiklientidele soodsamad hinnad

  • Püsikliendina saate kliendikonto raha kasutades osta tavahinnaga tooteid soodsamalt.
  • ON24 raha on ainult lisasoodustuse saamiseks.
  • Lisasoodustus arvutatakse ja kuvatakse automaatselt ostukorvis kogusumma juures.
  • Parim võimalik hind on toodud välja iga toote juures rohelise hinnana.

ON24 raha teenimine

  • Kasutajaks registreerumisel kanname Teie loodavale kliendikontole 20 € ja iga kahe nädala tagant kanname lisaks 1 €.
  • Iga ost = 1% ON24 raha tagasi. 1% raha laekub peale edukat ostu Teie kliendikontole.
  • Kui Teie sõber või tuttav sisestab püsikliendiks registreerumisel Teie soovituskoodi, saate kohe enda kliendikontole 20 €.
  • Saates ise tehtud foto ON24 Sisustuskaubamajas müügilolevast tootest võite teenida oma kliendikontole 10 €.

ON24 raha kasutamine

Kliendikontole kogutud raha saate kasutada tavahinnaga toodetelt soodustuse saamiseks. Lisasoodustuse määr ei ole üleüldine, vaid tootepõhine, st lisasoodustuse suurus sõltub ostetavast tootest. Teie poolt ostetavate toodete lisasoodustuse summat näete tellimuse vormistamisel, kus Teile kuvatakse arvestatud lisasoodustus rohelise värviga „ON24 raha“ real. Palun arvestage, et veerus „püsikliendile hind kuni“ kuvame rohelisega maksimaalse lisasoodustuse suuruse konkreetse toote puhul sõltumata Teie kliendikonto saldost. Kasutada saate aga lisasoodustust ainult oma kliendikonto saldo ulatuses. Iga sooritatud ostuga kanname Teie kliendikontole 1% ostusummast tagasi.

Näiteks, kui Teie kliendikontol on 20 € ja Te soovite osta 320 € eest tooteid, mille püsikliendi hind on kuni 280 €, siis peate 320 € asemel maksma 300 €. Kui aga Teie kliendikontol oleks 40 €, siis peaksite maksma 320 € asemel 280 €. Sõltumata lisasoodustuse määrast kanname Teie kliendikontole 1 % (3,2 €) ilma soodustuseta ostusummast tagasi.

Info uutest toodetest ja kampaaniatest

Teil on võimalus saada infot uutest toodetest, sooduspakkumistest ja kampaaniatest otse enda e-posti aadressile. Kliendilehega liitumiseks saate oma eelistused märkida registreerudes või oma kontole sisse logides.