Maksa kolmes osas 0% intress ja 0 € lepingutasu!
Mööbel ja sisustus - ON24

Nõuanded ostmiseks

  • Mööbli ostmine on personaalne otsus ning ainult Teie teate, mida vajate. Kuna mööbel kestab kaua, siis varuge vaba aega, et saaksite rahulikult mõelda oma vajadustele, võrrelda erinevaid mudeleid, nende värvitoone, materjale ning uue mööblieseme sobivust ülejäänud sisustusega. Esitage tellimus alles siis, kui olete kindel, et valitud toode tõesti sobib Teile. Mööbli valikul tekkivate küsimuste puhul võtke julgelt meie klienditeenindusega ühendust, aitame Teid meelsasti.
  • Arvestage, et arvutiekraanil võib toote pildil olev värv veidi erineda tegelikkusest. Kui kahtlete värvi sobivuses, küsige meilt lisainfot. Lihtsustamaks värvitooni valikut, saame pehme mööbli puhul soovi korral saata posti teel ka kattematerjalide näidiseid.
  • Enne tellimist mõõtke ruumis koht, kuhu soovitud mööblieseme soovite paigutada. Võrrelge vaba ruumi toote mõõtudega, et tellitud mööbel ka välja vaadatud kohta ilusti mahuks.
  • Hoolitsege selle eest, et ligipääs Teie koju oleks ilma takistusteta. Vajadusel mõõtke ka uste ja treppide laiused. Kui kahtlete, siis võtke kindlasti ühendust, et saaksime Teile nõu anda.
  • Tellimuse vormistamisel olge tähelepanelik ning kontrollige, et sisestatud informatsioon ja kontaktandmed oleks täpsed. Teie tellitud kauba õigeaegne ja kiire saabumine sõltub tellimuses esitatud andmete õigsusest.
  • Kauba vastuvõtmisel soovitame tungivalt toodete pakendid üle vaadata ning nende väliste vigastuste korral toodet mitte vastu võtta. Palume Teil vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile ning teatada sellest elektronposti aadressil info@on24.ee või AS ON24 kontakttelefonile 435 4370.