×

Püsikliendikonto loomiseks on vajalik toimiva e-posti aadressi olemasolu.

Registreeru
aiamööbel

Kuidas kasutada kliendikontoraha?

Kliendikontole kogutud raha saate kasutada lisasoodustuse saamiseks. Lisasoodustuse määr ei ole üleüldine, vaid tootepõhine, st lisasoodustuse suurus sõltub ostetavast tootest. Teie poolt ostetavate toodete lisasoodustuse summat näete tellimuse vormistamisel, kus Teile kuvatakse arvestatud lisasoodustus rohelise värviga „kliendikontoraha“ real. Palun arvestage, et veerus „püsikliendile hind kuni“ kuvame rohelisega maksimaalse lisasoodustuse suuruse konkreetse toote puhul sõltumata Teie kliendikonto saldost. Kasutada saate aga lisasoodustust ainult oma kliendikonto saldo ulatuses. Iga sooritatud ostuga kanname Teie kliendikontole 1% ostusummast tagasi.

Näiteks, kui Teie kliendikontol on 20 € ja Te soovite osta 320 € eest tooteid, mille püsikliendi hind on kuni 280 €, siis peate 320 € asemel maksma 300 €. Kui aga Teie kliendikontol oleks 40 €, siis peaksite maksma 320 € asemel 280 €. Sõltumata lisasoodustuse määrast kanname Teie kliendikontole 1 % (3,2 €) ilma soodustuseta ostusummast tagasi.

ON24 ajakirjanduses

ON24 ajakirjanduses
© 2020 ON24 AS
CollectNet'i pakirobot SmartPost pakiautomaat Krediitkaardid: VISA, MasterCard, Maestro ON24 järelmaks Liisi Konto Bigbank Turvaline ostukoht