×

Püsikliendikonto loomiseks on vajalik toimiva e-posti aadressi olemasolu.

Registreeru

Korduvad küsimused ja vastused

K: Kas kaup tuuakse ka viiendale korrusele?

V: Jah, sõltumata korrusest tuuakse kaup Teie ukseni. Soovi korral tõstetakse tooted Teie poolt näidatud tuppa ja selle eest lisatasu maksma ei pea.

K: Mis siis saab, kui kaup ei sobi või ei meeldi?

V: Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi või ei meeldi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja Te saate kogu raha tagasi (ka transpordikulu).

K: Kas mööblit saab kuskil näha?

V: Soovitame kasutada 14-päevast tutvumisaega ja siis saate kodus rahulikult toodet vaadata ja proovida.

K: Kas kohaletoimetus kehtib ka saartele?

V: Toimetame kauba kliendini kõikjal Eestis ning loomulikult ka saartele.

K: Kas kliendikontoga kaasneb kohustus midagi osta?

V: Ei. Kui olete kliendiks registreerinud, saate meilt oma kliendikontole raha, mida saate kasutada ON24-st ostmisel. Samuti pakume registreeritud klientidele muid soodustusi ning eripakkumisi. Ostu võite sooritada täpselt endale sobival ajal (ka alles poole aasta pärast).

K: Mis maksab kliendiks registreerimine?

V: Teeme hoopis makse teile. Kui registreerite ennast kliendiks, siis kanname Teie kliendikontole 2 € ja seda saate kohe esimese tellimuse puhul kaupade eest maksmisel kasutada.

K: Kui suur peaks olema palk, et järelmaksu taotleda?

V: Palga suurus ei ole määrava tähtusega. Järelmaksu saame pakkuda kui krediidi summa ühes kuus ei ületa 40% ühe kuu keskmisest palgast.

K: Kuidas ostu eest tasuda saab?

V: Kui teete tellimuse, siis on Teil võimalus tasuda arve ülekandega, krediitkaardiga või taotleda järelmaksu Teile sobivaks perioodiks.

K: Kas mööbel on Eestis toodetud?

V: ON24 Sisustuskaubamajas on nii kodumaist toodangut kui ka mööblit näiteks Saksamaalt, Taanist, Soomest, Prantsusmaalt.

K: Kas tellitud mööbel saabub detailidena?

V: Jah, mööbel saabub üldjuhul detailidena. Seda põhjusel, et kokkupandud mööblil on suurem oht transpordis kannatada saada kui korralikult pakitud detailidel. Juhul, kui toode saabub siiski kokkupandult, on vastav märge ka toodet tutvustavas tekstis.

ON24 ajakirjanduses

ON24 ajakirjanduses
© 2020 ON24 AS
CollectNet'i pakirobot SmartPost pakiautomaat Krediitkaardid: VISA, MasterCard, Maestro ON24 järelmaks Liisi Konto Bigbank Turvaline ostukoht