Sinu kontol ootab kingituseks saadud 100 € ON24 raha, kasuta see ära enne esmaspäeva!
Mööbel ja sisustus - ON24

Kolm põhjust, miks osta mööbel ON24.ee-st

1. Suur valik tooteid

Internetipoest ON24 on Teil võimalik valida endale sobivaid sisustuskaupu väga hulgaliste pakkumiste seast. Tavapoest ostes pole Teil kunagi võimalik valida nii paljude erinevate toodete seast kuna tavapoes on müügipind piiratud ning see ei võimalda pakkuda piisavat valikut.

2. Soodne hind

Arvestades kõiki kulusid, mis tekivad mööbli soetamisel, on ON24 poolt pakutavate toodete keskmine hinnatase konkurentsitult parim Eestis.

Miks?

Tegelik hind Teie jaoks pole ainult kaupluses müügil oleva toote letihind. Teie jaoks lisandub kauba müügihinnale kauba transpordihind kauplusest koju ning toodete leidmiseks ning valikute tegemiseks kulutatud aeg ning rahaliselt mittemõõdetav närvikulu.

3. Riskivaba ostmine

ON24-st ostes on Teil võimalus kõik ostud ilma igasuguse põhjenduseta 14 päeva jooksul tagastada ning sel juhul saate kogu makstud raha tagasi

Tihtipeale arvatakse, et ostes tavalisest mööblipoest, on võimalus kõiki tooteid käega katsuda, neid proovida ja seetõttu on tavalisest poest ostmine selles mõttes riskivabam, et ei teki olukorda kus ostate toote, mis teile ei sobi või ei meeldi. Tegelikkuses on hoopis ON24 puhul ostmine riskivabam kui tavapoest ostmine.

On üldteada tõsiasi, et tavalistes mööblipoodides toimub suure osa kaupade ostmine kataloogist tellimise alusel, kuna tavapoodide müügipindade suurus ei võimalda kuigi palju kaupu müügisaalis ja laos hoida. Seega pole ka tavapoest ostes suurt osa toodetest võimalik käega katsuda ja proovida enne kui toode on kodus ja selles mõttes ei erine ON24 millegagi tavapoest.

Küll aga on kauba tagastamine tavalisse mööblipoodi oluliselt keerulisem ja kulukam kui ON24 puhul. Tavapoes tuleb Teil kauba tagastamise puhul maksta transpordi eest lisaraha ning tihtipeale ei võeta kaupa üldse tagasi kui põhjendate, et lihtsalt ei meeldi.

ON24-st ostetud toodete puhul ülaltoodud probleemid puuduvad: kui kaup ei meeldi saate selle lisakuludeta tagastada, saate tagasi kogu makstud raha. Kõigil toodetel on garantii ning seega on meilt ostmine Teie jaoks riskivaba.

ON24 kaudu on omale sobivat mööblit ostnud juba üle 70 000 inimese Eestis ja Soomes. Tagastatud oste on vaid 1-2% ning ostude arv suureneb igal kuul, mis tähendab, et kliendid on meie kaubaga väga rahul.