Suurim valik mööblit ja sisustust

Uuele liitujale 20 € kätte.

Hakka püsikliendiks ja kanname raha sinu ON24 kontole.

Kliki siia ja võta raha

Laualamp annab piisavalt valgust ja kaunistab sinu kodu

Laualamp võib olla nii dekoratiivne element kummutil, mis täiustab sinu sisustusstiili ja loob meeldivat õhkkonda, kui ka praktiline töölaua valgusti või lugemislamp. ON24 pakub erineva funktsiooni, välimuse ja stiiliga laualampe - igal juhul on õige atmosfäär tagatud. Siit saad teada, millega peaksid laualambi ostmisel arvestama.

Sisukord

Laualambi erinevad kasutusvõimalused

Laualambi valimisel peaksid mõtlema, milleks seda tarvis on, kuna laualamp pakub funktsioone erinevaks otstarbeks. Kas vajad oma töökohal rohkem valgust, otsid oma öökapile hubast valgustust või soovid lihtsalt oma kummutile dekoratiivset elementi?

Kontori laualamp

Kontori laualamp valgustab sinu töökohta andes sulle töötamiseks vajaliku ereda valguse. Lauavalgusti vähendab laevalgustite põhjustatud tüütuid varje ja loob õhkkonna, kus saad oma tööle keskenduda. Kirjutuslaua lambi valimisel peaksid pöörama tähelepanu ka valgustugevusele, kõige paremini sobivad ereda valgusega ja laia valgusvihuga lambid. Nii saab sinu töökoht ühtlaselt valgustatud. Intensiivsema valguse saamiseks on soovitatav valida LED laualamp, mis on ka pika tööeaga ja vähese elektritarbimisega. Laetav laualamp, mis on ühtlasi ka juhtmevaba laualamp ja mida on võimalik laadida USB kaabliga, annab võimaluse kasutada laualampi ka kohas, kus puudub voolutoide.

Öökapi lamp

Öökapi valgusti on sinu magamistoa praktiline kaunistus, mis tänu erinevatele kujundustele suudab täita mitmeid funktsioone. Näiteks saad seda kasutada lugemislambina, kuid mis õhtul enne magamaminekut kiirgab rahulikku, sooja, hubast valgust ja mis tänu huvitavale disainile mõjub ka dekoratiivse kaunistusena.

Õige öökapi lamp aitab luua meeldiva õhkkonna, mis kutsub sind pikutama. Lambivarjuga kaetud laualamp sobib hästi kaudse valgustuse loomiseks, mis mõjub lõõgastavalt ja hubaselt. Liiga intensiivne valgustus võib magamistoas pealetükkivaks muutuda. Kui soovid oma öökapi valgustit kasutada ka lugemislambina, siis on kõige parem valida reguleerivata valgustugevusega lauavalgusti, et saaksid reguleerida valguse tugevust vastavalt eesmärgile. Puutetundlik laualamp võimaldab valgustugevust muuta puutetundliku lüliti abil.

Kui soovid mahedat valgust õhtul või öösel, siis soolalambid on heaks lahenduseks. Soolalamp on suurepärane öölamp, mis pakub turvatunnet ja näitab teed tualetti minekul.

Lugemislamp

Hea lugemislamp peaks olema kõrge valgustugevusega ja kiirgama valgust ilma sind pimestamata, kuna vale valgustus muudab mugava lugemise võimatuks. Lisamugavust pakuvad suunatavad lauavalgustid, mis võimaldavad sul valguskoonust vabalt suunata, et lauavalgusti valgustaks sinu lugemist sihipäraselt. Lugemislapidena on soovitatav kasutada LED lauavalgusteid tänu kõrge valgustugevuse tõttu.

Kui ruumi on vähe, siis lugemislambiks või käsitöö tegemiseks sobib hästi ka näpitslamp. Näpitsvalgusti võib olla nii mugav lugemislamp seinale, kui ka lugemislamp voodisse. Võid painduva kaelaga näpitslambi kinnitada näiteks raamaturiiuli, laua ääre või voodipeatsi külge.

Laualambid dekoratiivse elemendina

Laualamp pole mitte ainult funktsionaalne valgusallikas, vaid ka sinu kodu dekoratiivne element, mis täiustab interjööri. Lauavalgusti valguskoonus loob seintele ja lagedele atraktiivseid valgusefekte. ON24 sortimendis on ka ebatavalise kujundusega laualambid, mis äratavad tähelepanu, näiteks puidust laualambid on põnevad looduslikust materjalist disainitud valgusallikad. Kuid valikus on ka metallist laualambid, klaasist laualambid, keraamilised laualambid, kangast laualambid, plastikust laualambid jne, materjale on enamasti omavahel kombineeritud. Lisaks saad valida ka enda maitse ja kodusisustuse stiiliga sobivad lambikuplid ja laualambi jalad.

Parima laualambi puhul on disain ja funktsionaalsus ühendatud

Sa ei pea valima funktsionaalsuse ja välimuse vahel, sest tänapäeva lauavalgustid ühendavad need omadused loova disaini kaudu. Mitmekesise kujunduse tõttu saab laualampe hõlpsasti kohandada erinevate stiilidega alates klassikaliset kuni tänapäevase stiilini. Sõltumata sellest, kas sinu kodus on elegantne must-valge sisustus või hubane skandinaavia stiil - laualampide erinevate kujundustega leiad oma koju dekoratiivse ja funktsionaalse valgusallika.

Meilt leiad ka lastele sobivad lastetoa valgustid, mis rõõmustavad kõige pisemaid ja samas on ka praktilised. Kirjutuslaual olev laste laualamp annab vajalikku valgust koolitööde tegemisel ja laste öölamp pakub pimedas turvatunnet.

Kokkuvõte

Laualambid on funktsionaalsed, kuid rõhutavad ka sinu kodu sisustusstiili. Laualambi valimisel mõtle, mis otstarbeks laualamp mõeldud on.

Vali kauni disainiga laualamp magamistuppa või energiasäästlik LED laualamp töölauale - ON24-st leiad laualambi igaks otstarbeks. Tutvu ka meie sooduspakkumistega - õnne korral on just sinu jaoks sobiv laualamp täna soodushinnaga saadaval.

Kvaliteetse laualambi ostmine on mõistlik investeering. Kui sa ei soovi selle eest korraga tervet summat välja käia, tutvu meie järelmaksu võimalustega. Taotle järelmaks kiirelt ja lihtsalt läbi interneti. Info ON24 järelmaksu kohta leiad siit.

Millised on kõige populaarsemad tooted kategoorias laualambid aastal 2023?

Millised on hetkel kõige suurema soodustusega tooted kategoorias laualambid?

Millised on kõige uuemad tooted kategoorias laualambid?