Suurim valik mööblit ja sisustust

Uuele liitujale 20 € kätte.

Hakka püsikliendiks ja kanname raha sinu ON24 kontole.

Kliki siia ja võta raha

Kummut - ideaalne mööbliese, et kodu oleks korras

Kummut on igas majapidamises populaarne mööbliese, kuna see on kompaktne ja praktiline. Kas tuleb tuttav ette - vaasid seisavad nurgas, raamatutele pole riiulis enam ruumi ja hooajalisi kaunistusi pole kuhugi paigutada? Kummutid loovad sinu koju rohkelt panipaiku, kus saab isiklikke esemeid silmatorkamatult ära paigutada. Seepärast sobib kummut magamistuppa, avarasse elutuppa kui ka kitsasse koridori ning kummut sobib tänu oma kompaktsetele mõõtmetele alati hästi olemasoleva mööbliga. Lisaks ei ole kummut ainult praktiline mööbel - see võib olla sinu elutoa dekoratiivne disainielement. Anname hea meelega sulle juhiseid, kuidas leida oma unistuste kummut.

Sisukord:

Kummut pakub mitmekülgset kasutusvõimalust

Erinev kõrgus, laius, sahtlite ja uste arv ning stiil - need teevad kummutist mitmekesise ja praktilise mööblieseme. Ükskõik, kas otsid kummutit oma magamistuppa, kööki, lastetuppa, koridori, söögituppa või kaunist mööblieset oma elutuppa - kummut pakub palju mugavat hoiuruumi ning sobib kõikjale. Riided ja aksessuaarid, söögiriistad ja laudlinad või beebi ja laste asjad - kummutis on kõik hästi paigutatud.

Lisaks sobib kummut ideaalselt erinevate aksessuaaride esitlemiseks, miks mitte ka televiisori hoidmiseks. Kummutil võid demonstreerida vaase, kausse, küünlaid, pilte ja fotosid ning muid dekoratiivesemeid. Kummut on ka ilus pilgupüüdja iseseisva ehtena elutoas.

Lisaks tavalistele kummutitele on olemas ka spetsiaalsed eriotstarbelised kummutid, nagu näiteks kummut mähkimisalusega. Mähkimislauaga kummut sobib ideaalselt beebiga toimetamiseks. Mähkimislaual saad mõnusalt ja turvaliselt beebit mähkida ja riietada ning samal ajal mugavalt ja kiirelt sahtlist vajalikke asju võtta.

Osadel mudelitel on mähkimisalus eemaldatav. Lapse kasvades saab selle ära võtta, mistõttu ei piirdu kummuti kasutusaeg ainult lapse esimese eluaastaga.

Tähelepanu: Ära jäta last mähimislauale järelevalveta!

Milline kummut valida?

Kummuteid on nii sahtlite, uste, avatud riiulite kui ka nende kombinatsiooniga, lisaks on neil ka klaasist elemente ja need võivad olla valgustatud. Omakorda on võimalik valida erinevate kõrguste ja laiuste vahel.

Kas veedad palju aega avaras elutoas, otsid oma ideaalset kummutit ja vajad ka palju hoiuruumi? Paljude uste ja sahtlitega suur kummut pakub palju panipaiku ja on mitmekülgsem kui ükski teine elutoas olev mööbliese.

Kas sul on väike elutuba ja soovid olemasolevat ruumi maksimaalselt ära kasutada? Siis on väike ja kitsas kummut sinu jaoks parim valik.

Võib-olla on sinu sooviks hoopis lükandustega kummut. See on äärmiselt ruumisäästlik ning on seetõttu eriti soovitatav kitsastes kohtades, kuhu sahtlitega kummut ei mahu. Sinu magamistoas on vähe ruumi, kuid seal on kasutamata nurk? Sellisel juhul on sinu jaoks optimaalne lahendus nurgakummut. Tänu oma erilisele kujule sobib see ideaalselt igasse nurka.

Materjal ja stiil

Kas otsid oma kodu jaoks ideaalse värvi ja stiiliga unistuste kummutit? Kas sinu uus kummut peaks andma elutoa üldilmele uue lihvi? Pakume lahendusi kõikidele vajadustele. Olgu selleks klassikaline valge kummut või must kummut, moodne valge kõrgläikega kummut, maalähedases stiilis puidust kummut. Kaasaegne disain sisaldab sageli klaasist elemente.

Populaarsed on puidust kummutid, kuna puit tagab vajaliku stabiilsuse. Täispuidust kummut on absoluutne klassika, kuna see tagab kõrgeima kvaliteedi ja pika tööea. Õlitatud, vahatatud kummutid on õrnemad kui lakitud versioonid.

ON24-st leiad kummuteid erinevatest materjalidest ja erineva stiiliga vastavalt oma maitsele.

Minimalistliku stiiliga moodsad kummutid

Sa oled kaasaegne linnatüüp? Sel juhul rõhutab sinu elustiili teravate joonte ja servadega kõrgläikega kummut - moodsates värvides nagu hall, must või valge.

Maalähedase stiiliga hubased kummutid

Või oled romantiline tüüp, kes austab traditsioone? Sellisel juhul sobib maalähedane puidust kummut ideaalselt sinu iseloomuga. Maalähedased kummutid oma lillemustrite ja ilusate kaunistustega sahtlitel või jalgadel toovad sinu elutuppa romantikat. Populaarne valik on tammepuidust kummut, kuna see kiirgab soojust ja hubasust.

Skandinaavia stiilis lihtsad kummutid

Harmoonia ja lihtsus koos funktsionaalsusega - selgete joonte ja kujuga kummutid. Sinu jaoks on õige valik valgest või heledast puidust kummut, mis koos sinist ja valget värvi kodutekstiiliga loob hea enesetunde.

Nõuanded kummuti hoolduseks

Puhas ja hoolitsetud kummut pakub sulle pikka aega naudingut.

 • Selleks, et saaksid oma kummutit kaua hoida, peaksid plekid koheselt ära pühkima ega asetama sellele kuumi ega niiskeid esemeid.
 • Puhasta mööblit regulaarselt kuiva või kergelt niiske lapiga.
 • Kõrgläikelise pinna pealt saab sõrmejäljed eemaldada kergelt niiske lapiga.
 • Klaaselemendid saab puhtaks klaasipuhastusvahendiga.
 • Õlitatud mööbli korral piisab iga poole aasta tagant uuesti õlitamisest.
 • Väldi alkoholi sisaldavaid tugevaid või agressiivseid puhastusvahendeid.

Kokkuvõte

 • Kummutid pakuvad interjööri kena täiendust ja need sobivad ideaalselt erinevate aksessuaaride esitlemiseks.
 • See mitmekülgne mööbliese paelub avatud riiulite, uste taga olevate panipaikade ja sahtlitega, et pakkuda kõigile tarvikutele õiget panipaika. Seepärast sobivad kummutid magamistuppa, elutuppa, lastetuppa ja koridori - kõikjale!
 • Tänu ruumisäästlikule kujule sobib kummut ideaalselt teiste mööbliesemetega kombineerimiseks.
 • Madal kummut, kõrge kummut - võimalik on valida erinevate kõrguste ja laiuste vahel.
 • Mähkimislauaga kummut loob mugavaid ja turvalisi hetki beebiga toimetamiseks.
 • Valikus on nii lihtsaid ja ajatuid, näiteks kaunist valget, kui ka maalähedase või antiikse välimusega puidust kummuteid, aga ka ekstravagantse kujundusega kummuteid. Kõrgläikega valge kummut loob elegantsi ja tekitab minimalistliku ilme sinu kodus.

Nõuanne: Sisesta lihtsalt soovitud laius, kõrgus, sügavus ja materjal ning muud mööbli lisaomadusi iseloomustavad näitajad ja filtreeri koheselt kummutid vastavalt oma soovile!

Kvaliteetse kummuti ostmine on mõistlik investeering, kuid selle eest korraga makstav summa võib olla suhteliselt suur. Paljudel inimestel pole sellist summat korraga pangakontol või on plaanis teha muid kulutusi. Selle probleemi lahendamiseks on järelmaks. Järelmaksu taotlemine on lihtne ja see käib kiirelt läbi interneti. Järelmaksuga ostes pole vaja maksta korraga suurt summat, vaid maksad oma ostu eest hiljem väiksemate osade kaupa, pikema aja jooksul. Info ON24 järelmaksu kohta leiad siit.

Millised on kõige populaarsemad tooted kategoorias kummutid ja öökapid aastal 2023?

Millised on hetkel kõige suurema soodustusega tooted kategoorias kummutid ja öökapid?

Millised on kõige uuemad tooted kategoorias kummutid ja öökapid?